Barnsteenhof 100

3162RC RHOON
Verkocht onder voorbehoud
€ 535.000,- k.k.

Omschrijving

Ruim en goed onderhouden 3-kamerappartement met balkon op het zuidwesten, lift en berging, gelegen op het prachtige eiland Amber!

In het gewilde appartementencomplex “Aquamarijn”, gelegen op het prachtige eiland Amber in Rhoon-Portland, vindt u dit ruime en goed onderhouden 3-kamerappartement op de 5e woonlaag. Hier woont u in alle rust, met een schitterend vrij uitzicht over het water en het omliggende polderlandschap, terwijl alle voorzieningen binnen handbereik zijn. Bij binnenkomst in het appartement valt direct de lichte hal op. Dankzij de glazen wand richting de woonkamer profiteert deze ruimte van een aangename lichtinval en een ruimtelijk gevoel. De lichte en royale woonkamer vormt het hart van de woning. Grote raampartijen zorgen voor een prettige sfeer en bieden een prachtig uitzicht. Er is volop ruimte voor een comfortabele zithoek én een ruim eetgedeelte, dat naadloos overgaat in de open keuken. Vanuit de woonkamer bereikt u het ruime balkon op het zuidwesten, waar u heerlijk kunt genieten van de middag- en avondzon en het weidse uitzicht. De woning beschikt over twee goed bemeten slaapkamers, een nette badkamer, een separate toiletruimte en een praktische aparte wasruimte, wat bijdraagt aan het wooncomfort en de functionaliteit. Op de begane grond bevindt zich een eigen berging, ideaal voor het stallen van fietsen en het opbergen van extra spullen. Het complex is voorzien van een lift en is keurig onderhouden. De ligging is absoluut een groot pluspunt. Aan de buitenrand van het eiland Amber woont u hier rustig en groen, met tegelijkertijd alle voorzieningen dichtbij. Winkelcentra Carnisse Veste en Hof van Portland liggen op korte afstand, evenals openbaar vervoer, scholen en sportverenigingen. Voor ontspanning en recreatie kunt u terecht bij de nabijgelegen Oude Maas en de Carnisse- en Rhoonse Grienden. Dankzij de gunstige ligging ten opzichte van de A15 zijn steden als Rotterdam, Dordrecht en Den Haag bovendien snel en eenvoudig bereikbaar. Kortom: een licht, ruim en comfortabel appartement op een prachtige locatie met een uitzicht dat nooit verveelt!

INDELING MET INDICATIE MATEN:

BEGANE GROND

Gesloten hal met brievenbussen en bellentableau met video-intercomsysteem. Gesloten ruime binnenhal met lift, het trappenhuis en toegang tot de bergingen.
Berging (ca. 4 m2) voorzien van elektra en stopcontact.

VIJFDE WOONLAAG

Ruime hal met toegang tot de appartementen.

Entree. Via de lange hal met toegang tot alle vertrekken komt u het appartement binnen. De hal biedt ruimte voor een garderobe, de meterkast, de toiletruimte en berging/wasruimte. De toiletruimte is geheel betegeld en is voorzien van een hangcloset en een fonteintje.

Berging/wasruimte (ca. 4 m2) met de wasmachine– en droger aansluiting, mechanische ventilatie en met opstelplaats voor de HR cv-combiketel (Nefit 2020). De wasruimte is afgewerkt met wand- en tegelvloer.

De lichte en royale woonkamer vormt het hart van de woning. Grote raampartijen zorgen voor een prettige sfeer en bieden een prachtig uitzicht. Er is volop ruimte voor een comfortabele zithoek én een ruim eetgedeelte, dat naadloos overgaat in de open keuken. De kunststof kiep-kantelramen zorgen voor een overvloed aan daglicht én uitstekende ventilatiemogelijkheden. De woonkamer is verder afgewerkt met tegelvloer en behang. Vanuit de woonkamer bereikt u het ruime balkon.

Het balkon (ca. 13 m2) is gelegen op het zuidwesten, waar u heerlijk kunt genieten van de middag- en avondzon en het weidse uitzicht. Het balkon is ook bereikbaar via de slaapkamer 1.

De half open keuken in L-vorm is voorzien van diverse inbouwapparatuur zoals een 4-pits gaskookplaat met afzuigkap, vaatwasser, koelkast, vriezer en een anderhalve spoelbak. Verder is de keuken afgewerkt met een kunststof aanrechtblad, sfeerverlichting en wand- en vloertegels.

Slaapkamer 1 (ca. 14 m2) is gelegen aan de achterzijde van het complex en is voorzien van vloerbedekking en behang. Middels een schuifpui heeft u toegang tot het balkon.

Slaapkamer 2 (ca. 11 m2) is gelegen aan de achterzijde van het complex en is voorzien van vloerbedekking en behang

Nette badkamer (ca. 6 m2) met sanitaire voorzieningen zoals een wastafel met wandmeubel en spiegel, ligbad, douchecabine en designradiator. De badkamer is geheel betegeld in een lichte beige kleurstelling.

BIJZONDERHEDEN:

- Goed verzorgd appartementencomplex met lift en videofoon;
- Actieve VvE-bijdrage € 197,00 per maand (inclusief € 51,00 aflossing nieuwe traptoren);
- Goed geïsoleerd appartement voorzien van hardhouten kozijnen met dubbel glas; woonkamerraam in kunststof met kiep-kantelramen;
- Energielabel A geldig tot 23-03-2036;
- Bouwjaar 2001 en gelegen op eigen grond;
- Balkon op het zuidwesten;
- Schitterend vrij uitzicht over het water en het omliggende polderlandschap;
- Eigen berging op de begane grond, ideaal voor het stallen van fietsen en het opbergen van extra spullen;
- Openbaar parkeren;
- Aan de buitenrand van het eiland Amber woont u hier rustig en groen, met tegelijkertijd alle voorzieningen dichtbij.

MAKELAAR: JAN-HEIN SCHILDERMAN
Lees meer

Kenmerken

Overdracht

Vraagprijs
€ 535.000 k.k.
Vraagprijs per m²
€ 5.194
Aangeboden sinds
18 mei 2026
Status
Verkocht onder voorbehoud
Aanvaarding
In overleg
Bijdrage VvE
€ 197,00 per maand

Bouw

Soort woning
Appartement
Soort appartement
Portiekflat
Bouwjaar
2001

Oppervlakten en inhoud

Oppervlakte wonen
103 m²
Oppervlakte gebouwgebonden buitenruimte
13 m²
Oppervlakte externe bergruimte
4 m²
Inhoud
320 m³

Indeling

Aantal kamers
3
Aantal slaapkamers
2
Aantal badkamers
1
Badkamervoorzieningen
Ligbad, douche, wastafel en wastafelmeubel
Aantal woonlagen
1 woonlaag
Gelegen op
5e woonlaag
Voorzieningen
Mechanische ventilatie, schuifpui en glasvezel kabel

Cv-ketel
Nefit (combiketel uit 2020)

Buitenruimte

Ligging
Aan water, aan rustige weg, in woonwijk en vrij uitzicht

Jan-Hein Schilderman

Vraag een bezichtiging aan of neem contact met ons op